جستجو

محصولات

رشد سریع تکنولوژی دردهه های اخیرهمچنانکه کیفیت و کارآیی دستگاهها و ماشین آلات خط تولید را افزایش داده است ولی یک  پیامد ناخواسته  را هم به دنبال داشته است  ” پیچیدگی  قسمتهای فنی دستگاه و چالش بیشتر درحوزه خدمات فنی ” در این شرایط  مقوله خدمات فنی که درحالت کلی عبارتست از نصب دستگاه ، راه اندازی اولیه دستگاه ، و خدمات پس از فروش دستگاه ,اهمیتی دوچندان یافته است بطوریکه توجه وتمرکز به این مقوله موجب ارتقای سطح توقع خریدارو تغییرنگاه او به کالای درحال خرید شده است.درحال حاضر این تغییر نگرش حتی به منازل شخصی نیز نفوذ کرده است.ذکر یک نمونه ار این دست قانع کننده ترباشد:

 شاخص هاو معیارهایی که حتی یک خانواده متوسط درهنگام خرید یک ماشین لباس شویی مورد نظر دارد بیانگر اینست که اگرچه برای چنین خانواده ای موارد مالی بسیار حایز اهمیت است ولی اولویت خرید را صرفا قیمت کمتر تعیین نمیکند بلکه توازن بین قیمت پایینتر و خدمات بهتر است که درنهایت رای را به خرید یک کالا واز یک کمپانی خاص میدهد. خریداریک ماشین تولیدی یا دستگاه صنعتی هم به این باور خواهد رسید که معیارو شاخص یک خرید مناسب وخوب صرفا قیمت  پایینتر نمی باشد بلکه بنا بر خصوصیات دستگاه و پیچیدگی آن شاید همکاری با فروشنده ای  که دارای تخصص و تجربه لازم جهت دشتیبانی دستگاه باشد بسیار ضروری ترو ارزشمندتر است ولو اینکه خدمات بهتر هزینه بالاتری هم داشته باشد.

توجه به موارد فوق بیانگر اینست که پیشبرد موثرو رقابت دراین عرصه کاری علاوه بر تجربه در امور بازرگا نی نیازمند افراد متخصص در امور فنی و مهندسی میباشد. مفتخریم در مجموعه بایا صنعت بارمان  با فراهم نمودن امکانات و شرایط لازم, رضایت و اطمینان مشتریان را که مهمترین سرمایه معنوی ارزشمند  می باشد را جلب  نماییم:

مواد اولیه

ما به عنوان تأمین کننده مواد اولیه، انواع مواد اولیه صنعتی از جمله مواد پلیمری، مواد شیمیایی را ارائه می‌دهیم. این مواد اولیه از برندهای معتبر و با استانداردهای بین‌المللی تأمین می‌شوند و می‌توانند در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، الکترونیک، پلاستیک، لاستیک و سایر صنایع مصرف شوند.

ماشین آلات صنعتی خطوط تولید

ما با بکارگیری امکانات مناسب قادر به تهیه و ارائه پیشنهاد فنی, جهت کلیه درخواست های مربوط به ماشین آلات و تجهیزات تولید هستیم. این پیشنهاد فنی متاسب با درخواست و بودجه مشتریان از کلیه تامین کنندگان معتبر بین المللی به صورت نو و کارکرده, در قبال اخذ ضمانت های معتبر می باشد.

ضمنا این شرکت آمادگی تامین قطعات خاص دستگاههای مورد استفاده در خطوط  تولید را بنابر درخواست مشتریان محترم در حداقل زمان دارد.

Mixing Rolls

غلطک های اختلاط آمیزه

Extruders (Warm, Cold/PIN Type)

انواع اکسترودر گرم و سرد

TCU,Cooling & Heating Units

یونیت های حرارتی

Calendering Machinery

کلندر۴ رول و ۳ رول

۳ & ۴ Rolls, S or Z type

ثبت سفارش

Injection Mold Press

انواع پرسهای ضربه ای،پرس های پخت تایروبلادر، پرس های هیدرولیک وپرس تزریق

تجهیزات آزمایشگاهی

در این بخش، ما تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته را ارائه می‌دهیم. این تجهیزات شامل دستگاه‌های آزمایش خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی، آنالیزگرهای طیفی، دستگاه‌های تست مقاومت و کیفیت، اسپکترومترها و سایر تجهیزات مورد نیاز برای آزمون و ارزیابی مواد اولیه و محصولات صنعتی است.

ضمنا این شرکت آمادگی تامین قطعات خاص دستگاههای مورد استفاده در خطوط  تولید را بنابر درخواست مشتریان محترم در حداقل زمان دارد.

MOVING DIE RHEOMETER

SPONGE RHEOMETER / CURELASTOMETER

AUTOMATED MDR

MOONEY VISCOMETER

RHEOMETER+MOONEY VISCOMETER

تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی

در این بخش، شما می‌توانید با ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته آشنا شوید که برای تولید و فرآوری محصولات صنعتی استفاده می‌شوند. همچنین، ما انواع قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز برای این ماشین‌آلات را نیز عرضه می‌کنیم.

با مراجعه به صفحه محصولات وبسایت ما، شما قادر خواهید بود تمامی جزئیات فنی، مزیت‌ها و کاربردهای محصولات ما را مشاهده کنید و در صورت تمایل، با تیم فروش ما در تماس باشید تا راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما راهنمایی کند.

در کنار شما هستیم.