جستجو

معرفی شرکت

 شرکت بایا صنعت بارمان ارائه دهنده خدمات متنوع در صنعت لاستیک ، پلاستیک و صنایع مرتبط با پشتوانه بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه های گوناگون صنعتی است.

همکاری مداوم و ارائه راهکارهای فنی و مدیریتی به فعالان صنعت لاستیک جهت دستیابی به اهداف عالی سازمانی در چهارچوبی متوازن در زمینه های توسعه نیروی انسانی، توسعه فناوری، توسعه بازار و حفظ محیط زیست که منتج به رشد و توسعه پایدار می گردند، ایده اصلی و روح سازمانی حاکم بر شرکت بایا صنعت بارمان است.

 این شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی، بهینه‌سازی و واردات دستگاههای خطوط تولید، نگهداری و تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی، تامین مواد اولیه و همچنین ارائه دهنده گستره وسیعی از خدمات فنی و مهندسی درصنعت لاستیک ، پلاستیک و صنایع وابسته به آن است.

ارائه خدمات فنی با استفاده از دانش روز دنیا و فناوری‌های پیشرفته و روش‌های تحلیلی، بهره مندی از کارشناسان خبره در گروههای فنی و مهندسی و تعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، مزیتهای رقابتی اصلی این شرکتِ دانش‌محور در بازار پر رقابت امروز است.

 

عمده خدمات ما :

  • تامین مواد اولیه ، انواع کامپوندها و افزودنی های تولید
  • انتقال دانش فنی و همکاری پروژه های نوآوری در مراکز رشد دانشگاهها
  • تهیه پروپوزال اجرایی در راهبرد پروژه های سازمانی
  • مشاوره در خصوص طراحی خطوط تولید و تامین دستگاههای مناسب برای مجموعه های در حال احداث
  • تامین دستگاههای آزمایشگاهی ، حین فرآیند ومدیریت محصول
  • تهیه ملزومات و لوازم یدکی دستگاههای تولیدی و آزمایشگاهی
  • ارائه خدمات در بخش تعمیرات و بروزرسانی دستگاههای موجود در کارگاهها و کارخانجات فعال در صنعت
  • ارائه خدمات اتوماسیون و برق صنعتی و ….

عمده فعالیتهای شرکت بایا صنعت بارمان در سالهای اخیر بوده‌اند.

همکاری با برندهای برتر بین‌المللی و داخلی، ارائه راه‌حلهای هوشمندانه و کاربردی، آموزش و پشتیبانی فنی مشتریان برای نیل به حداکثر کیفیت و کارایی در فرآیند تولید، بهبود بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها در جهت افزایش سود  واحدهای صنعتی ، بخشهای اصلی خدمات شرکت را تشکیل می دهند.

در بایا صنعت بارمان ما متعهد به بهبود و بهینه‌سازی دائمی ارائه خدمات و محصولات خود برای پاسخگویی به نیازهای صنعت لاستیک هستیم.

ما اهمیت کیفیت و کارایی در فرآیند تولید را می‌دانیم و با پیگیری همیشگی تحولات صنعت، پشتیبانی فنی و تعامل دائمی، درپی یافتن بهترین راهکارها و ارائه خدماتی با استانداردهای بین‌المللی و هزینه مناسب برای تامین نیازهای مشتریان در راستای دستیابی به توسعه پایدار هستیم و به همین دلیل محصولات و خدمات ما مورد توجه و استقبال شایان دست‌اندرکاران صنعت لاستیک قرار گرفته‌ است.

ارائه اطلاعات جامع در مورد خدمات و محصولات شرکت و همچنین آخرین اخبار و پیشرفت‌های صنعت لاستیک روی وبسایت شرکت به آدرس www.bsb-tech.com جنبه همگانی خدمات فنی ما به اعضای محترم جامعه صنعت کشور است.

در کنار شما هستیم.